Porselen Diş Nasıl Yapılır

Mükemmel gülüşlerimizi asıl ön plana çıkaran dişlerimizdir. Dişlerimiz sağlığını kaybettikten sonra veya dişlerimiz zarar görüp görünümünü kaybettikten sonra dişlerimizi yaptırmaya başlarız.Bunada porselen kaplama diğer adıyla yapraklı diş adı verilen kaplama diş yapılmaktadır.Görünüm bakımından rahatsızlık vermeyen görünüme sahip kaplamadır.

Dişler ölçü alınarak hazırlanır ve sadece ön dişlere yaıştırılarak uygulanır.Bu uygulamadan önce mutlaka dişler sabitlenip aynı hiza boyut ve şekile bürünmelidir.Kaplama yapılmasında her hangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Dişlerinden rahatsız olan her birey bu uygulamayı yaptırabilir.

Kaplama yaptırıldıktan sonraki kullanım sürecinde kısa sürede dişler dudaklarla kaynaşır ve doğal görünümü sağlanır.Dişlerin ömrünü uzatmak her zaman ki gibi bizim elimizdedir.Kaplama yaptıktan sonra eğer düzenli ve kaplamaya zarar vermeyecek şekilde dişlere bakarsak ömür boyu kaplamalarınız dayanıklı ve sigara, kahve vb. maddelerden etkilenmeyerek ömür boyu ışıldayan gülüşlere sahip olabilirsiniz.Dişlerinizin durumu ve seçeceğiniz doktora göre 1000–5000 arasında değişiklik göstermektedir.

Doğru seçim kaliteli bir hekim seçmeniz olacaktır.Ucuz ve sıradan yapılan kalitesiz dişler hem ruhsal hemde görsel yönde bozulmaya yol açar.

Bu yazımıza “porselen diş ankara, porselen diş istanbul, porselen diş fiyatları ne kadar” gibi arama terimlerinden de ulaşabilirsiniz…