Karın germe ameliyatında bayanların karın bölgelerindeki yağlar ve fazla deriler alınmaktadır. Karın bölgelerindeki tahrif olmuş kaslar güçlendirilir. Karın germe ameliyatından hemen sonra bayanlar eğer isterseler hemen hamile kalabilirler.

karın germe ameliyatı

karın germe ameliyatı

Dokular tam yapışmadan hamile kalsanız bile bebeğin gelişimine hiçbir yan etkisi olma bebek rahatlık ile gelişimini tamamlar. Yalnız hamile olan karın gerdirmiş bayanın emekleri zayi olur. Gevşeme olacağından karın gerdirme işlemini bebekden sonra üstelik en az bir yıl sonra düşünmenizi tavsiye ederiz. Doğum sonrası bir sürü handikaplar oluşacak işte size tavsiyemiz. Doğumdan bir yıl sonra karın gerdirme işlemini yaptırmanız çok daha akıllıca olacaktır.

Karın gerdirme gibi bir işlem yaptırıyor iseniz. Psikolojinizin de iyi olması gerekir. Operasyon başarılıda gitmesi için dirayetli olmalısınız. Operasyonun başarılı gitmediği varsayımını düşünüp kendinizi bu operasyonda ille başarı olacak inancından uzak durmalısınız. Hasılı karın germe ameliyatı sonrası sizden istenen iyice dinlenip kendinizi korumanız önce sağlığınız sonra hamile kalabilirsiniz. Biraz sabır doğrusu çok bir teklif.