Kızlık Zarı Yırtılmadan Hamile Kalınır Mı?

Kızlık Zarı Yırtılmadan Hamile Kalınır Mı?

Sex yapmadan önce genel olarak insanların düşündükleri birçok olasılık, birçok senaryo bulunmaktadır. Bu sorulardan biri olan Kızlık Zarı Yırtılmadan Hamile Kalınır mı? Sorusuna yanıt vereceğiz.

Kızlık zarı, bayanların rahim kanallarına giden kilitli bir kapı gibidir. Ancak birçok bayanın vajina kanalları esnektir. Sorumuza net yanıt vermek gerekirse, Kızlık Zarı Yırtılmadan Hamile Kalma olasılığı mümkündür.

kızlık zarı bozulmadan hamile kalmak

kızlık zarı bozulmadan hamile kalmak

Vajina, genellikle bayanlarda sert bir yapıya sahiptir ancak esnek yapılı vajinalarda hamilelik riski oluşabilmektedir.

Esnek Vajina Nasıl Anlaşılır?

Vajina, kızlık zarının diğer adıdır. Patlamamış bir vajina, içeri doğru dokunduğunuzda rahatça girebiliyorsa ve patlamaya elverişli ise kesinlikle hamilelik riski doğuracaktır. Ancak vajina’ya dokunduğunuzda içeri girerken zorlanma yaşıyorsanız hamilelik riski önemli bir ölçüde olmaz.

Hamile kalabilmeniz için vajina rahim kanallarından bir erkek spermi geçmelidir. Erkek spermi geçiyor da hamile kalamıyorsanız bir jinekologa gözükmeniz sizin için iyi olacaktır. Eğer böyle bir ilişkiye girecekseniz, erkeğin vajina yakınlarına boşalmamasını sağlayınız. Buda hamileliğe yol açabilmektedir. Çünkü vajina’nın üzerine gelebilecek bir damla sperm, rahim kanallarına giderek yumurtalar ile birleşmeyi sağlar ve hamilelik riski doğurabilmektedir.

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Sitemiz wordpress alt yapısını kullanmaktadır...