Kızlık Zarı Yırtılmadan Hamile Kalınır mı?

Kızlık Zarı Yırtılmadan Hamile Kalınır mı?


Ülke kültürlerinin farklılığına göre bayanlar için ve toplum için önem arz eden olayların başında geliyor bakirelik. Her toplum bakirelik konusunu bu kadar önemsemez. Kişinin kendi görüşüne bırakır. Fakat ülkemiz açısından bu durum hiçte böyle değildir. Kişinin kendisinden ziyade toplum yapısı için bakirelik önem taşıyor.

Evlenecekleri ilk gün için bir nevi kendilerini saklayan genç kızlar, evlendikleri kişi ile ilk tecrübelerini yaşamak isterler. Fakat şunu unutmamak gerekiyor. Cinsel ilişki insanın doğasında var ve bekar kişiler de bir şekilde bu ihtiyaçlarını giderme yoluna gidiyorlar.

Masturbasyon ve partneri ile sürtünme yolu ile gireceği cinsel ilişkiye ihtiyaç giderme gözü ile bakılabilir. Masturbasyon yapmak oldukça doğal ve masum bir olay olarak görülüyor ve kişi açısından herhangi bir risk taşımıyor. Fakat sürtünme yolu ile yaşanan cinsel ilişki bu kadar masum mu?

Tabiî ki hayır. Sürtünme esnasın da  kızlık zarı civarına bulaşan spermler vajinal sıvıya karışarak, daha hızlı bir şekilde rahim içine kadar ilerleyebiliyorlar. Eğer rahim içerisinde hazırda bekleyen yumurta var ise döllenme yani gebelik oluşuyor.
Kısaca şunu söyleyebiliriz. Kızlık zarı yırtılmadan da hamile kalma olasılığı  oldukça yüksek. Kızların dikkat etmesinde fayda var.

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı?

Kızlık zarı bozulmadan hamile kalınır mı?

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Sitemiz wordpress alt yapısını kullanmaktadır...