Suda Doğum Videoları, Resimleri

Suda Doğum Videoları, Resimleri

Kadın sağlığı açısından doğum yöntemleri arasında en sağlıklı yöntem suda doğum diyebiliriz. Son yıllarda artan bir popülarite ile kadınların daha çok tercih ettiği ve çocuğun doğumu açısından daha kolay bir yöntem olan suda doğum konusunda sizleri daha bilgilendirici bir makale hazırladık….

Suda Doğumun Faydaları

Su içerisinde doğum yapmanın asıl amacı annenin doğum sırasında daha az ağrı çekmesidir diyebiliriz. Suyun kaldırma kuvveti ve basıncı sayesinde rahim içerisine giren kan miktarı artacak ve artan basınç ile birlikte tüketilen oksijen miktarındaki artış annenin ağrılarını bir nebze de olsa azaltacaktır.

suda doğum

suda doğum

Suda Doğum Yapmalı Mıyım?

Su içerisinde doğum yapmanın faydaları ve kolaylıkları hakkında birkaç satır ile sizi bilgilendirdik. Fakat suda doğum yapmak için son kararı siz vereceksiniz. Anneler kendi durumlarına göre normal doğum ya da suda doğum yapma kararını verecektir, fakat suda doğum görüntüleri incelendiğinde daha sağlıklı olduğu anlaşılacaktır.

Kimler Suda Doğuramaz?

Suda doğum yapmak konusunda engeli olabilecek kişilerin kararı tekrar değerlendirilmeye alınabiliyor. Herpes tarzında özel bir genital rahatsızlığı olan kişilerin suda doğum yapmasına izin verilmiyor…

Suda Doğum Videsu, Videoları

Suda soğum videosu aşağıda yer almaktadır… İzlemeden önce anne adaylarının kendilerini hazır hissetmesi gerektiğini belirtmeliyiz…

You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply

Sitemiz wordpress alt yapısını kullanmaktadır...